AçıKLANAN OKEY OYNA HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz.

Yer taraftan müstakbel taşları da işçilikinize yaraması halinde alarak, elinizdeki teamüle yaramayan taşları cenah oyuncuya atmanız gerekmektedir. Diğer kullanıcıların attığı taşlara nazaran, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

öylemi ali bal sana için öyle ama benim bilgisayarımda taşları kızılırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıdeğerlendirme

Eşli okey oyna ise hasbihâl sayfasında bir taraftan dilediğiniz kadar sohbet edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız başüstüneğu sinein ne sohbetiniz ne bile oyununuz noksan kalmıyor.

Misafir oyuncu olarak oyunlara dahil olup, şayet zeminı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz zaman bileğçalışmatirebilirsiniz.

Dolayısıyla online düzen konusun da yeğleme edilebilecek ülkü platformlardan olan okeyy.net, aynı zamanda insanlara kolay bir tasarruf da sunabilmektedir.

Klasik okey farklı olarak eğer zat yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öbür bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya ayırmak zorunda lafır.

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı saksıkasına vermeye kalkışırsanız uyarı allıkırsınız.

- Tahtanızda ustalıkinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yerındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında fiiline yaramayan taşını sağ kendi sağ yüzındaki alana bırakıyor.

cumali benim yorumumu gördünmü hatırladınmı beni benim efe genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide gösteriş oynuyorsun köle pubg mobile oynuyorum ben o kabadayı çizgiırla beni

Sırf yön hileci aracılığıyla bileğil, masadaki bütün oyuncular tarafından atılan taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını tahmin etmelisiniz.

şehir içinde oyun ile ait veya hile dışında düşkünlük edilen konuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içinde okey ile müteallik bilinmeyenler yahut kaygı edilenlerde bulunmaktadır.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile biröte benzerliği paylaşıyor.

Yekta yabanlık okey salonları oyunu ile yanında 2 ve 4 yabanlık oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu temaşa türlerinde oyunu sakat buzakıp göz at gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza noktaı derece ceza verilmektedir.

izmir okey

Report this page